Kochani! Widzimy, że warsztaty albumowe cieszą się ogromny powodzeniem. Dlatego mamy dla Was jeszcze jedną albumową propozycję – warsztat z instruktorką, na której obecność na zlocie tak bardzo liczycie:

Album-składak „Hanami Garden” z Dorotą

Dorota to osoba, którą w scrapowym świecie zna chyba każdy. Jej romantyczne, mediowe kartki, albumy i inne projekty nieustannie nas zachwycają. A trzeba przyznać, że Dorota wciąż zaskakuje nowymi propozycjami. Nic więc dziwnego, że jej warsztaty zawsze cieszą sie ogromny powodzeniem, a wszyscy, którzy mieli okazję brać w nich udział wychodzą zachwyceni, pełni nowych pomysłów i przede wszystkim z cudnymi pracami w ręku!
Na naszym zlocie wraz z Dorotą będzie można wykonać cudny składany albumik. Nauczycie się, jak ozdobić poszczególne strony, by wyglądały efektywnie, popracujecie z mediami i ciekawymi dodatkami. Albumik wykonany będzie na gotowej bazie, więc przez cały warsztat będzie można skupić się na ozdabianiu kolejnych stron, by stworzyć idealne miejsce do przechowywania wspomnień. Przy okazji Dorota zdradzi kilka ciekawych trików!
Prace Doroty możecie podziwiać na jej blogu (klik).
Termin: 06.05.2017, g. 15.00 – 17.30
Koszt: 120 zł
Zgłoszenia: dorotakopec@wp.pl
Ilość miejsc: 20.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *