Wspaniała, przyjazna śląska gościnność to coś, czym są zachwyceni wszyscy, którzy już odwiedzili nasz zlot. W opinii zarówno wystawców, jak i przede wszystkim uczestników Papiorzaneg Combra, to coroczne spotkanie fanów scrapbookingu charakteryzuje się niepowtarzalną atmosferą…

Co roku dokładamy wszelkich starań, by na naszym zlocie wszyscy czuli się niemal jak w domu. Dlatego proponujemy Wam wspólny stół do scrapowania, na który materiały zapewniają nasi fantastyczni wystawcy! Wystarczy, że weźmiecie ze sobą nożyczki, klej i Wasze ulubione gadżety scrapowe i już możemy wspólnie tworzyć i plotkować!

Zapewniamy też kreatywny stolik dla najmłodszych. Gdy mamy będą ulegały zakupowemu szaleństwu, brały udział w darmowych pokazach albo po prostu chciały wyściskać się ze znajomymi, dzieci będą mogły wycinać, kleić albo… pobawić się dostępnymi na stole zabawkami!

Jak na prawdziwe górnośląskie spotkanie przystało, zapewniamy także kawę i domowej roboty kołocz. Tutaj ogromne wyrazy wdzięczności należą się rodzinie Oli. Mama, tata i babcie co roku dzielnie trwają na stanowisku, dokładając ciasta i uzupełniając wodę w termosach, dzięki czemu w każdej chwili można się posilić. W ubiegłych latach w organizację zlotowej kawiarenki włączali się także wspaniali uczestnicy naszego zlotu, dostarczając swojskich (dodamy, że przepysznych) wyrobów, czy doskonałych słodkości.
Oczywiście w tym roku również nie zabraknie naszej zlotowej kawiarenki, która, jak planujemy, stanie się także miejscem kilku ciekawych dyskusji!