Papiorzany Comber to nie tylko okazja do spotkania i zrobienia scrapowych zakupów, ale także do zdobycia nowych craftowych umiejetności! Jak co roku proponujemy bogatą ofertę warsztatową oraz bezpłatne pokazy i make&take. Wśród nich na pewno każdy znajdzie coś, co go zainteresuje! W tym roku na warsztatach będziecie mogli stworzyć:

Album na bazie z torebek śniadaniowych ze Skrapkate:

Skrapkate proponuje ciekawy warsztat, w którym udział mogą wziąć zarówno osoby już scrapujące, jak i wszyscy, którzy dopiero zaczynają tworzyć. Ciekawa forma albumu oraz przepiękne materiały, na których bedziecie pracować sprawią, że stworzyć albumy, które będą idealne do przechowywania dobrych wspomnień. Dowiecie się też, że wystarczy naprawdę niewiele, by stworzyć taki albumik!
Ilość wolnych miejsc: na chwilę obecną brak wolnych miejsc!
Więcej informacji TUTAJ

Warsztat artjournalowy z Janką

Janka przyjedzie do nas ze Słowacji, by namawiać do tworzenia własnych artjournali. Pod jej kierunkiem stworzycie indywidualny, niepowtarzalny wpis oraz dowiecie się, jakich technik można używać w journalu, by w ciekawej formie przelewać swoje uczucia na papier. Warsztat jest dla każdego: zarówno osoby, które nigdy nie journalowały, jak i te, które od jakiegoś czasu prowadzą swoje artjournale z pewnością będa mogly podczas tego spotkania zdobyć przydatną wiedzę i poznać nowe techniki.
Ilość miejsc: 11.
Więcej informacji TUTAJ

Mixed mediowy planner z Karoliną

Karolina zrażać nas będzie swoją miłością do mediowania i organizacji. Pod jej kierunkiem stworzycie piekną, oryginalną okładkę plannera, dzięki któremu organizacja czasu stanie się jeszcze przyjemniejsza! Ponadto na warsztatach poznacie różne media i ich zastosowanie, doweicie się, jak budować kompozycję mediowych prac oraz poznacie kilka trików, jakie w swoich pracach wykorzystuje Karolina. Warsztat jest dla wszystkich, którzy lubią mediować i którzy jeszcze nie mieli okazji, a chcieliby spróbować.
Ilość wolnych miejsc: 3.
Więcej informacji TUTAJ

Album od podstaw z Cynką

Na warsztacie z Cynką stworzycie ciekawy, vintagowy album z własnoręcznie klejoną bazą i płócienną okładką. Wszystko to w niesamowicie przyjaznej atmosferze, pod okiem doswiadczonej i przesympatycznej instruktorki, która cierpliwie odpowie na wszystkie pytania. Ten warsztat albumowy jest dla każdego!
Ilość miejsc: na chwilę obecną brak wolnych miejsc.
Więcej informacji TUTAJ

Album-składak „Hanami Garden” z Dorotą

Pod kierunkiem Doroty wykonacie niezwykle efektowny album, który ozdobicie dużą ilością ciekawych dodatków i mediów. Podczas warsztatu nie tylko dowiecie się, jak ozdobić strony albumu, by tworzył on spójną całość, ale też poznacie różne media i sposoby ich użycia oraz kilka trików, które Dorota wykorzystuje podczas tworzenia swoich prac.
Ilość wolnych miejsc: lista uczestników zamknięta.
Więcej informacji TUTAJ

Layout w pigułce z Anią

Na tym warsztacie poznacie podstawowe zasady tworzenia LO, popracujecie z mediami i fantastycznymi dodatkami i stworzycie niezwykle energetycznego scrapa! Kazdy uczestnik będzie miał do wyboru zestaw z damskimi lub męskimi dodatkami! Świetna zabawa, sympatyczna atmosfera i profesjonalna pomoc prowadzącej gwarantowane!
Ilość wolnych miejsc: 7
Więcej informacji TUTAJ

Kwiatowa kompozycja w stylu Shabby Chic z jedwabnego foamiranu – warsztat z Liną

Znana z tworzenia niezwykłych kwiatowych kompozycji z foamiranu i zimnej porcelany Lina zaprasza na warsztat, podczas którego będzie można stworzyć efektowną kompozycję kwiatową. Uczestnicy warsztatu pracować będą na nowym, jedwabnym foamiranie. Podczas warsztatu będzie można poznać tajniki tworzenia kwiatów do złudzenia przypominających prawdziwe. Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich, także dla osób, które nigdy wcześniej nie miały okazji pracować z foamiranem.
Ilość wolnych miejsc: na chwilę obecną brak wolnych miejsc.
Więcej informacji TUTAJ

Kobieta w kwiatach – warsztat z Ikemo

Na tym warsztacie krok po kroku stworzycie niesamowity, przyciągający uwagę projekt. Stworzona przez Ikemo „Kobieta w kwiatach” podbija craftowy Internet, a dzięki naszej propozycji będziecie mieli szansę stworzyć podobną pracę pod czujnym okiem Oli, w sympatycznej i kameralnej atmosferze. Dużo mediów, ciekawe infromacje i przede wszystkim wspaniałe prace stworzone przez Was gwarantowane!
Ilość wolnych miejsc: 8
Więcej informacji TUTAJ

Foamiranowe kwiaty z Agą C

Na tym warsztacie poznacie tajniki tworzenia różnego rodzaju kwiatów z pianki. Kwiaty te idealnie bedą nadawać się do ozdabiania takich projektów, jak kartki, boxy, scrapy czy inne. Warsztaty z Agą przeznaczone są dla każdego. Jak twierdzi prowadząca, tworzenie foamiranowych kwiatów wcale nie jest trudne i każdy może się tego nauczyć podczas kilkugodzinnego spotkania. Nawet, jeśli wcześniej nie miał do czynienia z pianką!
Ilość wolnych miejsc: brak wolnych miejsc
Szczegółowe informacje TUTAJ.

Budka dla ptaków na patyku z quillingiem – warsztat dla dzieci

W tym roku warsztat dla dzeici proponuje Hania Wojtaszewska. Wspólnie z najmłodszymi uczestnikami zlotu stworzy uroczą budkę dla ptaszków na patyku, która zostanie ozdobiona quillingowymi elementami. Te ostatnie też oczywiście zostaną stworzone własnoręcznie przez uczestników warsztatów! Warsztat nie jest łatwy, ale pod czujnym okiem prowadzącej każdy uczestnik z pewnością stworzy przepiękne prace!
Ilość wolnych miejsc: 11
Szczegółowe informacje TUTAJ