Przyszedł czas na naszą ostatnią warsztatową propozycję! Zgodnie z zapowiedzią ten warsztat przeznaczony jest dla najmłodszych uczestników. Hania, właścicielka sklepu Artimeno, proponuje dzieciakom wspólną pracę z elementami quillingu:

Budka na patyku z quillingiem – warsztat dla dzieci

Hankę Wojtaszewską znamy przede wszystkim jako prowadzącą sklep internetowy Artimeno oraz sklep stacjonarny i pracownię warsztatową w Otmuchowie. To właśnie w tej pracowni odbywają się warsztaty zarówno dla dorosłych i dla dzieci. Bo Hania, zanim poświeciła się prowadzeniu sklepu dla kreatywnych, pracowała w szkole. Dzięki temu wie, jak zachęcić najmłodszych do tworzenia i wspólnie z nimi przygotować naprawdę fantastyczne prace!
Na warsztacie podczas zlotu dzieci bedą miały możliwość przygotowania uroczej budki dla ptaków na patyku. Ta dekoracja, która może być ciekawym prezentem na Dzień Mamy albo śliczną ozdobą pokoju, zostanie ozdobiona między innymi quillingiem. Hania z doświadczenia wie, jak wielką frajdę dzieciom sprawia zwijanie kolorowych paseczków i ma nadzieję zarazić quillingiem także nasze pociechy!
Warsztat wcale nie będzie łatwy, ale pod czujnym okiem prowadzącej z pewnością każdy uczestnik stworzy coś pięknego! Sklep Artimeno zapewnia niezbędne materialy oraz narzędzia!
Relacje z warsztatów prowadzonych przez Artimeno możecie znaleźć na blogu skepowym (klik).
Termin: 06.05.2017, g. 12.30 – 14.00
Koszt: 35 zł
Ilość miejsc: 15

Zgłoszenia: artimeno@artimeno.pl lub telefonicznie: 660 706 456.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *