Dobrze wiemy, że dziś Prima Aprilis, ale możecie być pewni – warsztat, ktory Wam teraz proponujemy na pewno się odbędzie! Tym bardziej, że już od długiego czasu namawiamy Olę, by w końcu odwiedziła nasz zlot. W tym roku przyjedzie i pokaże Wam, jak stworzyć niesamowitą pracę!

Kobieta w kwiatach z Ikemo

Ola, którą częęść z Was pewnie zna jako Ikemo, pochodzi z niewielkiej wioski połozonej w okolicach Wrocławia. Od lat kocha papier, jak widać – z wzajemnością! Niedawno z tej miłości powstał trójkąt: Ikemo-papier-media. A z tego związku powstają coraz to nowe, fantastyczne projekty! Jeden z nich – intrygującą „Kobietę w kwiatach” będziecie mogli stworzyć pod profesjonalnym okiem Oli na warsztatach!
Skąd pomysł na taki projekt? Jak twierdzi Ikemo ta praca chodziła za nią od dłuższego czasu. jednak dopiero niedawno doczekała się realizacji i… podbija Internet! Projekt jest mocno mediowy, z wykorzystaniem naprawdę wielu różnych preparatów, dlatego dobrze by było, gdyby uczestnicy warsztatu mieli choć niewielkie pojęcie o mediach. Prowadząca opowie, jak tworzyć tak niesamowitą kompozycję, jakich mediów użyć, jak dobrać kolory, by wszystko tworzyło spójną, zachwycającą całość.
Prace Ikemo podziwiać możecie na jej blogu (klik), Facebooku (klik) i Pintereście (klik).
Termin warsztatów: 06.05.2017, g. 14.30 – 17.30
Koszt: 130 zł
Zgłoszenia: ikemo@wp.pl
Ilość miejsc: 12.

One thought on “Kobieta w kwiatach – warsztat z Ikemo”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *