Kiedy pytaliśmy na Facebooku, w jakich warsztatach chcielibyście wziąć udział na tegorocznym zlocie, wiele osób wspominało o nauce tworzenia kwiatów z foamiranowej pianki. Spełniając Wasze prośby prezentujemy dziś jedną z dwóch foamiranowych propozycji:

Kompozycja Shabby Chic z jednwabnego foamiranu z Liną

 Ci, którzy byil na zlocie w zeszłym roku mieli już okazję poznać Linę, która wtedy prowadziła bardzo ciekawy pokaz. W tym roku ta przemiła Ukrainka na stałe mieszkająca w Polsce proponuje stworzenie efektownej i pięknej kompozycji kwiatowej. Sama tworzeniem kwiatów i dekoracji z pianki oraz zimnej porcelany zajmuje się już od kilku lat. Jej projekty spotykają się z uznaniem zarówno craftowych „koleżanek po fachu” jak i klientów, dla których tworzy oryginalne dekoracje.
Na warsztatach z Liną będziecie mieli okazję pracować z nowym, jedwabnym foamiranem. Poznacie tajniki tworzenia delikatnych, do złudzenia przypominających prawdziwe, kwiatów oraz budowania z nich pięknych kompozycji. Lina na swój warsztat zaprasza wszystkich: zarówno osoby, które już miały okazję pracować z foamiranem, jak i tych, którzy do tej pory nie mieli do czynienia z pianką.
Tworzone przez Linę prace podziwiac możecie na jej stronie na Facebooku (klik) i na stronie Foamiran w Polsce (klik).
Termin: 06.05.2017, g. 13.00 – 17.00
Koszt: 110 zł.
Zgłoszenia: linashvec@yandex.ru
Ilość miejsc: 16.

3 thoughts on “Kompozycja Shabby Chic z jedwabnego foamiranu – warsztat z Liną”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *