Z tego co wiemy, miejsca warsztatowe rozchodzą się jak świeże bułeczki. Ale spokojnie! W tym roku nasza oferta jest bardzo bogata i na pewno uda Wam się wziąć udział w warsztatach, które szczególnie przypadną Wam do gustu. Dziś propozycja dla osób, które lubią mediować (albo chciałyby się nauczyć), a przy tym nie potrafią wyobrazić sobie życia bez odpowiedniej organizacji:

Mixed mediowy planner z Karoliną Bukowską

Karolina Bukowska to osoba, którą w polskim mixed mediowym światku zna chyba każdy. Sama o sobie mówi, że od mediowania jest uzależniona, a dzień bez brudzenia się farbkami, mgiełkami i pastami uważa za stracony! Twierdzi, że mediowanie daje mnóstwo możliwości ekspresji i właśnie to chciałaby Wam przekazać na warsztatach.
Karolina jest bardzo aktywną osobą: aktywną zawodowo mamą, która na dodatek codziennie znajduje czas na tworzenie. Pomaga jej w tym planner i dlatego proponuje Wam stworzenie mixed mediowej okładki dla takiego organizera! Podzieli się przy tym swoją wiedzą na temat wykorzystania różnych mediów, tworzenia udanej i efektownej kompozycji oraz zdradzi kilka przydatnych mediowych trików!
Na swój warsztat Karolina zaprasza wszystkich: i osoby już mediujące, i takie, które do tej pory nie połknęły mediowego bakcyla. Postara się zarazić Was swoją miłością do mediów, a wierzcie – z doświadczenia wiem, że potrafi to zrobić!
Prace Karoliny podziwiać możecie na jej blogu (klik), Facebooku (klik) i Instagramie (klik).

Termin: 06.05.2017, g. 9.00 – 12.00
Koszt: 135 zł
Zapisy: karolinabukowska@me.com
Ilość miejsc: 16.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *