Kochani, zachęcamy Was do wsparcia wyjątkowej akcji! Zgłosiła się do nas Pani Amelia, która pracuje z chorymi dziećmi jako nauczyciel-wychowawca i umila im czas zajęciami plastycznymi.
Każdy z nas może pomóc!

 

Jak możesz pomóc i podarować dzieciom przebywającym w szpitalu odrobinę radości?

Wystarczy zrobić przegląd przydasi, które zalegają na twoim biurku i w szufladach. na pewno znajdą się takie, z których już nie korzystasz, a które jednak szkoda wyrzucić. teraz możesz podarować im nowe życie! Przynieś je na zlot i włóż do specjalnie przygotowanego pudełka. Wszystkie zebrane materiały przekażemy pani Amelii! O miejsce, w którym należy składać przyniesione materiały pytaj w zlotowej recepcji!

Co zbieramy?

Tak naprawdę – wszystko. Oczywiście te materiały, które najszybciej się zużywają: papiery, dodatki, scrapki, sznurki, wstążki, bazy do kartek itd… Można przynieść też tusze i inne media, stemple, wykrojniki (pani Amelia na zajęciach wykorzystuje maszynkę Big Shot), foremki do mas plastycznych – jednym słowem KAŻDY przydaś się przyda! 😉

Jako zlotowa ekipa, wraz z wystawcami także włączamy się do akcji. Oprócz nieużywanych przydasiów z naszych prywatnych zbiorów do paczki ze zbieranymi materiałami dorzucimy wszystkie ścinki i materiały, które pozostaną niewykorzystane na stole do wspólnego scrapowania. Oczywiście nie znaczy to, ze podczas zlotu nie możecie dać się ponieść fantazji! Z zasponsorowanych przez wystawców materiałów możecie podczas imprezy korzystać do woli. mamy jednak prośbę – wykorzystujcie tylko to, co rzeczywiście posłuży Wam do stworzenia fantastycznych (bo przecież innych nie tworzycie, prawda?) prac. Prosimy jednak: nie zabierajcie tych materiałów ze sobą do domu, podarujcie odrobinę radości tworzenia także chorym dzieciakom!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *