Z tego, co wiemy, bardzo spodobała Wam się poprzednia propozycja warsztatowa. A to dopiero początek! Dziś chcemy zaprosić Was na niezwykły warsztat artjournalowy, który poprowadzi bardzo utalentowana i przesympatyczna Janka Mampouya!

Janka przyjedzie do nas ze Słowacji. Scrapuje od dziewięciu lat i obecnie jest znaną w craftowym świecie fanką mixed mediów i twórczynią nietuzinkowych wpisów do artjournali. Sama mówi, że praca nad kolejnymi jurnalowymi wpisami jest dla niej formą artterapii, dzięki której może wyrzucić z siebie nagromadzone emocje i jednocześnie – przechować je w ciekawej formie. Dlatego do tworzenia kolejnych artjournalowych stron zachęca każdego. Nie ma znaczenia, czy dopiero zaczynasz, czy już od jakiegoś czasu próbujesz swoich sił w jurnalowaniu i mediowaniu! Ten warsztat na pewno pomoże Ci rozwinąć swój warsztat.
Jak twierdzi prowadząca, nie chodzi o to, by stworzyć stronę, która do złudzenia będzie przypominała jej wpis. Janka dołoży wszelkich starań, by każdy uczestnik warsztatu wykreował coś swojego, niepowtarzalnego. Chce zarazić nas miłością do artjurnalingu!

Prace Janki podziwiać możecie na jej blogu (klik).

Termin: 06.05.2017, g. 9.00 – 11.30
Koszt: 80 zł
Zgłoszenia: janyadesign@gmail.com
Ilość miejsc: 20.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *