W tym roku mamy przyjemność przedstawić bardzo ciekawą i różnorodną ofertę warsztatową. Zachęcamy do zgłaszania chęci udziału w warsztatach bezpośrednio u prowadzących. Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych propozycji będziemy na bieżąco prezentować poniżej.

Alterowanie okładki


Power of Folwers


Kartka dla Niej i dla Niego


Tropikalny kwiat


Quilling to jedna z technik rękodzieła, dzięki której cienkie paseczki zwykłego papieru nabierają życia i przekształcają się w piękne kwiaty, gałązki, motyle i całe kompozycje. Wierzę, że każdy może jej się nauczyć i tworzyć własne dzieła z papieru. Dlatego podczas tego warsztatu pokażę jak stworzyć piękny tropikalny kwiat z karbowanych pasków, jak nadać mu pięknych odcieni i dodatkowego efektu 3D.

Naszyjnik szczęśliwa „7”Zrobimy wspólnie naszyjnik, który jest trochę glam, bo mamy i perełki i kryształki (duży, cytrynowy oraz mniejszy złoto-granatowy),ale i trochę grunge, bo będziemy kształtować, postarzać i nitować…składa się z dwóch rodzajów łańcuszków: podwójnego, fasetowanego (pięknie się mieni), kulkowego z zapięciem oraz grubego, pięknego łańcucha, na którym zawiesimy siedem (na szczęście:)), różnych ozdobnych sekcji…całość jest w kolorze starego srebra, złota i granatu:)będzie dużo łączeń i połączeń….poznacie kilka technik i trików:)zamiast cyfr będzie można zrobić napisy, albo tekstury specjalnymi narzędziami:)

Warsztat z Radotvorca


Warsztaty z Brush letteringu


Warsztaty – Domek„Summer in a jar” – lato w słoikuOpis: Zapraszam Cię na warsztaty podczas których pokażę Ci, jak w niezwykle kreatywny sposób zamknąć wakacyjne wspomnienia

Wykonamy interaktywny mini album na oryginalnej, zaprojektowanej przeze mnie bazie.
Będzie on wielowymiarowy i będziesz go mogła wykorzystać w różny sposób – jako album stacjonarny, jako ramkę czy jako kompozycję ścienną.

Będziemy pracować na rewelacyjnych papierach Mintay by Karola, tekturkach Agaterii i metalach od MitForm.
Kto będzie chciał, to na miejscu można od razu wywołać zdjęcia do albumiku za pomocą drukarki Canon Selphy

Zapisy mailowo: warsztaty.zuza.gulaj@gmail.com
Cena: 130 zł

Kartka z kwiatkami