Na naszym zlocie pojawi się wielu wystawców! To doskonała okazja do przyjrzenia się z bliska oferowanym przez różne sklepy produktom i zaopatrzenia się we wszelkiego rodzaju papiery, narzędzia i dodatki scrapowe! 

Wielu naszych wystawców proponuje też klientom zakupy z odbiorem osobistym podczas naszego spotkania.

Podczas tegorocznego zlotu będzie okazja do spotkania się z następującymi wystawcami:

Scrap.com.pl

Znacie Scrap.com.pl? Nie opuścili żadnej z naszych imprez, a czują się u nas jak u siebie w domu, bo pochodzą z Katowic! Na rynku istnieją od 9 lat, więc śmiało można powiedzieć, że na scrapbookingu zjedli już zęby. Słyną z tego, że chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Mają bardzo bogaty asortyment, ale od kilku lat nasze serca chwyta przede wszystkich ich marka Latarnia Morska.

Możecie ich odwiedzić pod adresem http://sklep.scrap.com.pl/!
Na stoisku tego sklepu za zakupy można zapłacić gotówką i kartą.

 

Przyda-sie.pl

Przyda-sie.pl to sklep, który wytłumaczy każde Wasze zakupowe szaleństwo. Wiedzą, że przyda się wszystko. W swoim asortymencie posiadają więc naprawdę wiele, aby zadowolić każdą twórczą duszę!

Zajrzyjcie do nich na www.przyda-sie.pl i odwiedźcie ich stoisko podczas Zlotu! Tutaj za swoje zakupy możecie zapłacić kartą i gotówką.

Snip Art

Snip Art – Pracownia Artystyczna to producent niebanalnych produktów! Właścicielka Marta co i rusz zaskakuje nas czymś nowym. Ich wiodącym produktem są tekturki, ale w swojej ofercie mają również maski, w tym jako jedyni na naszym rynku maski 3d! Znajdziecie tam również elementy z mdf.

Sami zobaczycie na www.snipart.pl i na ich stoisku 5 maja!
Na tym stoisku za zakupy zapłacicie tylko gotówką.

Kreasfera

Kreasfera to sklep, który udowadnia, że małe jest piękne. W ich ofercie znajdziecie miniaturowe figurki, elementy biżuteryjne, metalowe, tekturowe, drewniane, pasmanteryjne. To oczywiście nie wszystko, bo nie zdołalibyśmy wymienić całego ich asortymentu w jednym poście!

Przekonajcie się sami już 5 maja podczas Śląskiego Zlotu Scrapbookingowego!

Na tym stoisku za zakupy zapłacicie tylko gotówką.

CraftPassion.pl

CraftPassion.pl zasłynął przede wszystkim jako producent doskonałej jakości wykrojników. Przez cztery lata ich obecności na rynku pokochaliśmy ich również za wysokiej jakości artykuły do klejenia.
Koniecznie odwiedźcie ich sklep internetowy http://www.craftpassion.pl , a 5 maja zajrzyjcie na ich stoisko. Monika nigdy nie odmawia wypróbowania ich produktów!

Na tym stoisku za zakupy zapłacicie gotówką oraz kartą.

Essy – floresy

Essy-floresy to kolejny z wystawców, którego chcielibyśmy Wam przedstawić. Jest to nie tylko sklep z artykułami do scrapbookingu, ale również producent tekturek i papierów.

Zobaczcie ich asortyment pod adresem https://www.essy-floresy.pl/ i spotkajcie się z nimi podczas Papiorzanego Combra!
Na tym stoisku za zakupy zapłacicie gotówką i kartą.

Wycinarnia

 

Wycinarnia.pl to dystrybutor wyjątkowych ploterów Silhouette, za pomocą których stworzycie wyjątkowe przedmioty i dodatki do Waszych prac! Zobaczcie sami na http://wycinarnia.pl/ i sprawdźcie, jak działają podczas naszego spotkania 5 maja!

Na tym stoisku zapłacicie kartą i gotówką.

Galeria Papieru

Galeria Papieru to producent papierów do scrapbookingu! Aniołek z ich loga już od 8 lat czuwa nad wszystkimi pasjonatami scrapbookingu.
Odwiedźcie ich na https://galeriapapieru.com.pl/ i ustawcie się w kolejce na ich stoisku podczas naszego Zlotu!

Na tym stoisku zapłacicie tylko gotówką.

 

APScraft

APScraft, czyli kolejny z naszych wystawców, to producent wykrojników oraz części wymiennych do maszynek tłocząco-wycinających. W ich ofercie znajdziecie również dodatki do scrapbookingu oraz media.
Mają duży sentyment do naszego Zlotu, ponieważ to właśnie u nas wystawiali swój sklep po raz pierwszy!

Sprawdźcie ich ofertę na http://apscraft.pl!
Na tym stoisku zapłacicie gotówką i kartą.

Skarbnica Pomysłów i Altair Art

 

Skarbnica Pomysłów to sklep scrapbookingowy, produkujący również papiery pod marką Altair Art. Ich szeroki asortyment otwiera umysły niczym skarbiec i daje mnóstwo inspiracji do tworzenia!

Zapraszamy na https://www.skarbnicapomyslow.pl/ oraz na ich stoisko podczas Zlotu.

Na tym stoisku za zakupy zapłacicie gotówką i kartą.

 

Image-Arte

Image-Arte odwiedzi nas w tym roku po raz pierwszy. To sklep oferujący produkty do scrapbookingu, filcowania, wyrobu biżuterii i wielu innych twórczych działań.

Przekonajcie się sami odwiedzając ich sklep http://image-arte.pl/

 Na tym stoisku za zakupy zapłacicie gotówką i kartą.

Eco-Scrapbooking

Eco-scrapbooking to producent baz. Tworzą rzeczy nie tylko piękne ale przede wszystkim praktyczne! Z ich pomocą z łatwością stworzycie albumy, notesy czy opakowania na słodkie upominki.

Zobaczcie sami co oferują http://www.eco-scrapbooking.pl/ i spotkajcie się z nimi podczas Śląskiego Zlotu Scrapbookingowego!

na tym stoisku zapłacicie tylko gotówką.

Lemoncraft

Lemoncraft to marka, która tworzona jest z niezwykłą pasją. Ciepło właścicielki Ani bije z każdego ich produktu. Lemoncraft to przede wszystkim producent papierów, ale w ich ofercie znajdziecie o wiele więcej.
Sprawdźcie sami na https://lemoncraft.pl/ i podczas naszego spotkania 5 maja!

Na tym stoisku zapłacicie kartą i gotówką!

Rapakivi

Kolejny z wystawców naszego Zlotu to producent papierów Rapakivi! W ich ofercie znajdziecie również bazy do kartek i różnego rodzaju dekoracje, takie jak kwiatki czy tekturki.

Zajrzyjcie do ich sklepu internetowego http://www.scrapakivi.com/ oraz na ich stoisko podczas naszego wydarzenia!

Na tym stoisku zapłacicie gotówką i kartą.

Creatikon

Foamiran przebojem wkradł się do świata scrapbookingu! Kwiaty robione z tej wyjątkowej pianki upiększają nasze scrapy, kartki i albumy. Creatikon zaoferuje Wam wszystko co potrzebujecie do stworzenia takich kwiatów!

Zobaczcie już dziś co mają w swoim asortymencie https://creatikon.pl/ i odwiedźcie ich stoisko podczas Zlotu!

Na tym stoisku zapłacicie kartą i gotówką.

Fabryka Weny

Fabryka Weny to producent tekturek! Wśród ich bogatych wzorów, każdy na pewno zajdzie coś dla siebie. Odwiedzą nas po raz pierwszy więc koniecznie poznajcie ich ofertę: http://fabrykaweny.pl/

 

Scrapki.pl

 

Scrapki.pl to sklep z naprawdę bogatym asortymencie! W ich ofercie znajdziecie wiodące Polskie i zagraniczne marki. Wszystko co potrzebne do stworzenia niebanalnych dzieł. Zajrzyjcie koniecznie na ich stronę: https://scrapki.pl/

Na ich stoisku za zakupy zapłacicie kartą i gotówką.

EgoCraft

Znacie EgoCraft.pl – Sklep Mogilno? To sklep z artykułami do scrpabookingu, a także producent tekturek, papierów i stempli!
Zajrzycie na http://www.egocraft.pl i odwiedźcie ich podczas naszego spotkania już 5 maja!

Na tym stoisku zapłacicie gotówką i kartą.

Magiczna Kartka

Magiczna Kartka to producent papierów do scrapbookingu. W ich ofercie znajdziecie niezliczoną ilość kolekcji, a prawie każda wzbogacona jest o wyjątkowe elementy do wycinania.

Nie będziemy opowiadać, to trzeba zobaczyć! Zapraszamy na https://www.magicznakartka.pl/

Na tym stoisku zapłacicie kartą i gotówką.

Studio Hobbyland

studiohobbyland.pl to nasz kolejny wystawca! Sklep z artykułami do scrapbookingu, który już 5 maja przyjedzie z Zakopanego do Katowic żeby spotkać się z Wami podczas V edycji Papiorzanego Combra!
http://studiohobbyland.pl/

Agateria craft

Agateria Craft – dla kreatywnych to marka, której nie trzeba przedstawiać! To producent wyjątkowych artykułów, który stale poszerza swoją ofertę.
Sprawdźcie sami co oferują na https://sklep.agateria.pl/ i odwiedźcie ich stoisko podczas Śląskiego Zlotu!

Na tym stoisku zapłacicie kartą i gotówką.

Filigranki

 

Znacie Filigranki? To kolejny z naszych wystawców. Znajdziecie u nich różnorodne produkty do scrapbookingu oraz wyjątkowe tekturki, których są producentem.
https://www.filigranki.pl/

Na tym stoisku zapłacicie gotówką i kartą.

Sklepik Gosi

Sklepik GOSI to kolejny z naszych wystawców! Sprawdźcie ich ofertę już dziś, a 5 maja podczas Papiorzanego Combra odwiedźcie ich stoisko! https://sklepikgosi.pl/

Fifi Rifi

Znacie Fifi Rifi? Ten uroczy sklepik również zasilił grono naszych wystawców! Sprawdźcie co oferują na www.fifirifi.pl

Na tym stoisku zapłacicie gotówką i kartą.

Studio75

Kolejny z naszych wystawców to Studio75.pl czyli producent papierów do scrapbookingu! Pełną ich ofertę możecie zobaczyć na https://studio75.pl/, a już 5 maja będziecie mogli zobaczyć ich asortyment na żywo!

Na tym stoisku za zakupy zapłacicie kartą i gotówką.